Angelina a Brad

28. června 2007 v 12:28 |  zajimavosti
Angelina a Brad v Paze:
Ačkoli má dvojice za sebou sotva půlku pobytu v české metropoli, už si stýská po domově v New Orleans. Pitt v několika telefonických rozhovorech americkým médiím přiznal, že nejsou v Česku šťastní.
"Pro mě, především jako turistu, je New Orleans nejkrásnější město, které ve Spojených státech máme," tvrdil Brad v rozhovoru pro list New Orleans Times-Picayune.
"Má takovou energii, jako žádné jiné místo. Absolutně to tam miluji. Přestěhovali jsme tam naši rodinu. Máme tam své místo a budeme se tam nadále vracet. Teď jsme kvůli práci v Praze. Ale brzy se vrátíme," tvrdil Pitt do telefonu zaoceánským novinářům.
Zatímco na New Orleans a jeho francouzskou čtvrť nemůže hvězdný pár nechat dopustit, z Prahy jim vstávají vlasy hrůzou na hlavě. "Chci vám říct, jsme teď tady v tom domě v Praze a je tu tak dvanáct aut s paparazzi a nějací turisté s videokamerami. Nemůžu si vysvětlit, proč nám v New Orleans dovolí žít normální život. Tam můžeme žít normální život. Lidé jsou velmi, velmi laskaví. Když jsme před domem na verandě, lidé jdou kolem a zavolají ahoj. A pak si jdou svou cestou, jsou přátelští," stěžoval si hrdina filmu Dannyho parťáci na poměry v Praze.
Podle Us Weekly se v Praze nelíbí ani Angelině. Dotěrnost a hyenismus českých novinářů ji prý přivedla na pokraj zhroucení: "Byla rozzuřená. Angelině bylo šíleně zle a byla tak rozrušená, řvala, brečela a třásla se."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama